O nás

Jsme společnost zabývající se dlouhodobě přepravou rychle zkazitelného zboží, převážně květin, ovoce a zeleniny a dalších potravin nebo zboží, které vyžaduje buď osvědčení ATP anebo režim přepravy pod řízenou teplotou.

Naše přepravy jsou zaměřeny hlavně na pravidelné linky mezi ČR a Beneluxem a zpět.

Disponujeme moderní přepravní technikou - mrazírenskými a chladírenskými návěsy včetně hydraulických zvedacích plošin a možnosti sledování vozidla během přepravy přes portál GPS z Vašeho počítače.

Dále nabízíme skladování zboží i kusových zásilek a jejich další distribuci menšími vozidly v rámci ČR, taktéž pod řízenou teplotou.

Našimi nejčastějšími partnery jsou velkoobchody s květinami, ovocem a zeleninou, potravinami, ale i zájemci o kombinovanou přepravu např. z letiště Frankfurt nad Mohanem nebo Amsterdam Schiphol, kde jsme schopni zajistit odbavení zásilky např. ze zámoří nebo její přepravu v režimu T1 a následné odbavení v ČR apod.

Od 01.01.2012 jsme zahájili pro naše smluvní partnery zajištění importu a proclení náhradních dílů na historická vozidla, včetně poradenství a případné realizace samotné instalace zakoupených dílů do historických vozidel. Dále nabízíme také renovace interiérů historických vozidel a zprostředkování lakování. S ohledem na širokou dodavatelskou základnu a dlouholetou praxi našich spolupracovníků nabízíme komplexní služby v oblasti veteránů. Věříme , že Vám pomůžeme splnit Váš sen !2011-2016 © Bestlog - design by 3wD